درباره ما

هدف گروه خدماتی پورعبداله، ارائه جدیدترین خدمات فناوری اطلاعات، از طراحی سایت تا رشد پیج و رفع مشکلات هست، که توسط تیم حرفه ای و پشتیبانی سریع تلاش میکنیم با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمات باعث رضایت مشتریان عزیز شویم. برای ارتباط با ما و استفاده از مشاوره رایگان میتوانید از راه های ارتباطی استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش و توضیحات

خدمات فناوری اطلاعات

ابوذر پورعبداله | کارآفرین دیجیتال

موسس گروه فناوری اطلاعات پورعبداله، ارائه خدمات از 1394 تا اکنون در زمینه های مختلف، و مشاوره به بیش از 1500 نفر، همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی و برندهای شخصی با کمک تیم حرفه ای، در تلاشیم برای گسترش خدمات و تولید محصولات فناورانه با تعرفه اقتصادی، ما برای مشکلات پیچیده، راه حل ساده و خلاقانه ارائه میکنیم!

برای اطلاعات بیشتر درباره ما از دکمه زیر استفاده کنید

سوالات متداول

تمامی خدمات هر روز آنالیز میشود و از مشتریان عزیز نظرسنجی میشود، تا هر اگر نیاز به بهبود و ارتقا بود روی خدمات اعمال شود.

گروه فناوری اطلاعات پورعبداله بصورت آنلاین به تمامی شهرهای ایران و خارج از کشور خدمات ارائه میکند، و در شهر اردبیل مستقر میباشد، تیم و اعضای همکار نیز از سراسر ایران میباشد.

تمامی اطلاعات گروه در سازمان مالیات و بانکی کشور و همچنین سامانه ساماندهی ثبت شده است و قابل پیگیری میباشد، همچنین سایت دارای درگاه پرداخت فعال نیز میباشد.

بله! علاوه بر اینکه تعرفه تماما اقتصادی میباشد، تخفیف نیز برای مشتریان عزیز در نظر گرفتیم که در صورت نیاز در سفارشات اعمال میشود.

مشاوره رایگان توسط بنیانگذار گروه ارائه میشود، و تا الان به بیش از 1400 نفر مشاوره رایگان ارائه شده است، اگر شما هم نیاز به مشاوره آنلاین داشتید کافیست از طریق راه ارتباطی با ما در ارتباط باشید

در هنگام ارائه سرویس زمان پشتیبانی با مشتری توافق میشود، موارد نیاز در بخش قوانین و مقررات ذکر شده است.

طبق قوانین و مقررات هر خدمات و کالایی دارای گارانتی میباشد، خدمات ما نیز شامل گارانتی میباشد که در صورت عدم رضایت مشتری، سعی میشود تا رضایت مشتری جلب شود. نکات مهم بازگشت وجه در بخش قوانین و مقررات ذکر شده است

خیر! قرداد طبق خواسته مشتری و برای یکسری خدمات خاص با مبالغ بالا بسته میشود و مابقی خدمات طبق قوانین عمومی گروه ارائه میشود که در صفحه قوانین و مقررات ذکر شده است.

نماد اعتماد درگاه

اعلانات
پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

توضیحات

مشتریان عزیز، مشاوره و سفارش فقط از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت انجام میشود، شما میتوانید با کلیک روی دکمه پشتیبانی با ما در ارتباط باشید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده و اطلاعات بیشتر درباره ما از دکمه های زیر استفاده کنید

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود