اعلانات

پشتیبانی درکمتر از یک ساعت از طریق پیام رسان ها و تماس صوتی

خدمات جدید تبلیغات ارزان اضافه شد

تمامی خدمات دارای تخفیف میباشد

پشتیبانی سریع

پاسخگویی در کمتر از یک ساعت!

درباره ما

هدف گروه خدماتی پورعبداله، ارائه جدیدترین خدمات فناوری اطلاعات، از طراحی سایت تا رشد پیج و رفع مشکلات هست، که توسط تیم حرفه ای و پشتیبانی سریع تلاش میکنیم با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمات باعث رضایت مشتریان عزیز شویم. برای ارتباط با ما و استفاده از مشاوره رایگان میتوانید از راه های ارتباطی استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش و توضیحات

نمونه کار

برای مشاهده نمونه پروژه های انجام شده توسط گروه خدماتی پورعبداله، میتوانید از طریق لینک زیر و نمونه کارهای انجام شده را بررسی کنید.

مشاهده

توضیحات

در این بخش توضیحات درباره گروه خدماتی پورعبداله و تیم برای کاربران عزیز منتشر شده است

پشتیبانی
پشتیبانی سریع

پاسخگویی در کمتر از یک ساعت!

خدمات فناوری اطلاعات

ابوذر پورعبداله | بنیانگذار

مدیر و بنیانگذار گروه خدماتی پورعبداله! تحقیق و بررسی از سال 1394 تا اکنون در زمینه های مختلف، ارائه مشاوره به بیش از 1400 نفر، همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی و برندهای شخصی با کمک تیم حرفه ای، برای مشکلات پیچیده، راه حل ساده و خلاقانه ارائه میکنیم!

اولین مناظره هوش مصنوعی

به گزارش پایگاه خبری صبح ملت نیوز، نشست علمی با رویداد فناوری هوش مصنوعی در صنایع مبتنی بر پیامد ها و دستاوردها با حمایت پایگاه خبری تجهیز نیوز، انجمن علمی مخترعین و مبتکرین و علوم کامپیوتر دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید. این مناظره بین جناب آقای دکتر فرزاد رمضانی راد، جناب آقای مهندس ابوذر پورعبداله و جناب آقای مهندس محسن عبادپور برگزار گردید. دبیر ان علمی و اجرایی نشست به ترتیب آقایان مهندس سید محمدرضا حسینی علی آباد و مهدی قاسمی بودند.

سوالات متداول

کیفیت خدمات بر چه اساسی هست؟

تمامی خدمات هر روز آنالیز میشود و از مشتریان عزیز نظرسنجی میشود، تا هر اگر نیاز به بهبود و ارتقا بود روی خدمات اعمال شود.

کدام شهر فعالیت میکند؟

گروه فناوری اطلاعات پورعبداله بصورت آنلاین به تمامی شهرهای ایران و خارج از کشور خدمات ارائه میکند، و در شهر اردبیل مستقر میباشد، تیم و اعضای همکار نیز از سراسر ایران میباشد.

چطوری به تیم شما اعتماد کنیم؟

تمامی اطلاعات گروه در سازمان مالیات و بانکی کشور و همچنین سامانه ساماندهی ثبت شده است و قابل پیگیری میباشد، همچنین سایت دارای درگاه پرداخت فعال نیز میباشد.

آیا خدمات تخفیف هم دارد؟

بله! علاوه بر اینکه تعرفه تماما اقتصادی میباشد، تخفیف نیز برای مشتریان عزیز در نظر گرفتیم که در صورت نیاز در سفارشات اعمال میشود.

مشاوره رایگان به چه شکل هست؟

مشاوره رایگان توسط بنیانگذار گروه ارائه میشود، و تا الان به بیش از 1400 نفر مشاوره رایگان ارائه شده است، اگر شما هم نیاز به مشاوره آنلاین داشتید کافیست از طریق راه ارتباطی با ما در ارتباط باشید

سرویس های شما پشتیبانی دارد؟

در هنگام ارائه سرویس زمان پشتیبانی با مشتری توافق میشود، موارد نیاز در بخش قوانین و مقررات ذکر شده است.

گارانتی سرویس ها چطور است؟

طبق قوانین و مقررات هر خدمات و کالایی دارای گارانتی میباشد، خدمات ما نیز شامل گارانتی میباشد که در صورت عدم رضایت مشتری، سعی میشود تا رضایت مشتری جلب شود. نکات مهم بازگشت وجه در بخش قوانین و مقررات ذکر شده است

حتما نیاز است قرار داد بسته شود؟

خیر! قرداد طبق خواسته مشتری و برای یکسری خدمات خاص با مبالغ بالا بسته میشود و مابقی خدمات طبق قوانین عمومی گروه ارائه میشود که در صفحه قوانین و مقررات ذکر شده است.

نماد اعتماد درگاه