استراتژی سایت های کوچک

استراتژی سایت های کوچک بین رقیبان بزرگ

سایت هایی که تازه راه اندازی شده اند، و  سایت های کوچک باید به نحوی برنامه و استراتژی داشته باشند، که مخاطبان خود را جذب و نگهدارند؛ صرفا طراحی سایت شما را حرفه ای و معتبر نشان نمیدهد، اگر یک سایت کوچک بخواهد از استراتژی و مدل طراحی و کار یک سایت و مجموعه بزرگ کپی کند. شاید فقط ظاهری بتواند موفقیتی کسب کند. ولی در عمل اینکه مخاطب جذب شود و از سایت خریداری کند. شاید اتفاق نیافتاد. پس بین این همه رقیب بزرگ و کوچک داشتن برنامه و استراتژی خوب برای وبسایت ها مهم و ضروری است.

مسیر مشتری

بدون اینکه بدانیم مشتری ما چه کسانی هست، نمیتوانیم یک مسیر واضح برای از جذب تا خرید مشتری رسم کنیم. هر چقدر ما تسلط داشته باشیم نسبت به کسب و کار و محصولاتمان و همچنین رقیبان و بازار و مشتری، بهتر میتوانیم تصمیم بگیریم که چه کارهایی باید انجام دهیم تا یک خرید راحت و بدون شک برای مشتریان فراهم کنیم.

جو سنگین خرید از سایت

نسبت به شبکه های اجتماعی فروش در سایت نیازمند تلاش و رفتار حرفه ای تری است، چون باید همه جوره برای مشتری توضیح و عکس محصول و اعتماد سازی ایجاد کنید، تا دکمه افزودن به سبد خرید را بزند، در عین حال که ذهن مشتری پر از سوال و ابهام هست همیشه و نیاز هست، تمامی این سوالات به جواب برسد، کار شما یا ادمین شما این است به نحو احسن، مطالب و طراحی کاربردی نسبت به سایت ایجاد کند تا مشکلات احتمالی مخاطب کم شود.

خواسته مشتری از سایت

وقتی مشتری اقدام به ورود به سایت شما میکند تا زمانی که خرید انجام میدهد، همواره میخواهد حس اطمینان و اعتماد دریافت کند. یعنی مراحل خرید بخوبی طی شود، و خیال مشتری از اینکه محصول قرار است کی و چطوری به دستش برسد راحت باشد، هر چقدر خرید واضح و راحت انجام شود و مشتری احساس نا امنی نکند در سایت شما، قطعا باعث تکرار خرید و افزایش فروش شما خواهد شد.

پشتیبانی سایت و مدیریت

کسی که سایت فروشگاهی دارد باید دائما حواسش به سایت باشد. و آنالیز کند که کی خرید کرده است و کدام خرید ها موفق و کدام ناموفق هست، کدام محصول سایت بیشتر تقاضا و بازدید دارد، در سایت هایی که محصولی برای خرید وجود دارد نباید مشکل و باگی در حین خرید به وجود بیاید. و این وظیفه شماست و یا پشتیبان شماست که دائما باید سایت را آنالیز کند و مشکلاتش را مرتفع کند.

خدمات ما برای سایت

اگر شما خودتان زمان و دانش کافی برای مدیریت سایت ندارید، کافیست تمام روند نگهداری و حتی افزایش فروش سایت خود را به ما بسپارید. تا ما بصورت اصولی کار سایت شما را پیش ببریم، و مشکلات سایت را رفع کنیم.

تا 50 درصد تخفیف

از طراحی سایت تا گرافیک و تبلیغات و پاورپوینت و ورد و ده ها خدمات دیگر، توسط تیم حرفه ای و پشتیبانی کمتر از یک ساعت! بهترین خدمات را برای شما فراهم کرده ایم، پس بدون معطلی از خدمات حرفه ای لذت ببرید!
اعلانات
پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود