طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت طراحی کنیم یا تراکت

هنوز هم روش های سنتی مهم هست! ابزارهای مختلفی برای جذب مشتریان و افزایش شناخت برند به کار می‌رود. دو مورد پرطرفدار از این ابزارها کارت ویزیت و تراکت هست که به عنوان ابزارهای سنتی مارکتینگ همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما مسئله‌ای که ممکن است برای برخی افراد پیش بیاید این است که آیا بهتر است کارت ویزیت طراحی کنند یا تراکت؟ در این ادامه، به بررسی این موضوع می‌پردازیم و نکاتی برای انتخاب مناسب‌ترین ابزار مارکتینگ را ارائه می‌دهیم.

استراتژی بازاریابی با تراکت و کارت ویزیت

استفاده از کارت ویزیت و تراکت در استراتژی بازاریابی می‌تواند به افزایش شناخت برند و جذب مشتریان کمک کند. با توجه هدفی که دارید، مثلا هدف شما افزایش مشتری طی کمتر از یکماه هست، تراکت بخاطر ماهیتش سریعتر مفهوم را میرساند و روند بازاریابی سریع اتفاق می افتد، ولی اگر هدف شما بیشتر برندسازی هست کارت ویزیت بهتر جواب میدهد، چون مشتریان کارت ویزیت را بیشتر نگه میدارند و در نتیجه نباید انتطار پیاده سازی سریع روند بازاریابی و فروش از طریق کارت ویزیت باشید

با یک تیر دو نشان بزنید

بعضی از افراد تراکت را با کارت ویزیت ترکیب میکنند، و به صورت فشرده مفهوم و علم بازاریابی را انجام میدهند، مثلا اگر کار یک نفر سالن زیبایی باشد، میتواند کارت ویزیت را طوری طراحی کند که با هر بار مراجعه مشتری تخفیف بگیرید و کارت ویزیت یک ابزاری برای ارتباط و متقاعد سازی مشتریان برای خرید های بیشتر شود.

هزینه بازاریابی سنتی

قطعا چاپ تعداد بالای کارت ویزیت و تراکت هزینه بر خواهد بود؛ پس باید دقت کافی در انتخاب استراتژی درست برای استفاده از این روش بازاریابی داشت، شاید طرح های ساده و بدون خلاقیت و هدفمند نبودن کار باعث هدر رفتن بودجه بازاریابی و فروش شما شود،و بی نتیجه ماندن چاپ و پخش تراکت یا کارت ویزیت باشد. البته که ریسک کارت ویزیت کمتر است چون یک روش بازاریابی بر اساس نیاز مشتری هست، یعنی خود مشتری درخواست کارت ویزیت میکند و حتی بدون استراتژی اقدام به چاپ کارت ویزیت کنید مشکلی به وجود نیاید.

برای چه کسب و کارهایی نیاز هست؟

کارت ویزیت در اکثر کسب و کارها مورد استفاده قرار میگیرد، ولی تراکت فقط افرادی که هدف افزایش فروش و برندسازی دارند مورد استفاده قرار میگیرید. قطعا استفاده از کانال های مختلف بازاریابی و تبلیغات ریسک رشد کسب و کار را کاهش میدهد، ولی نیازمند بودجه کافی هست که اینکار انجام شود.

خدمات طراحی گروه ما

یکی از خدمات کا طراحی کارت ویزیت و تراکت و دیگر کارهای گرافیکی هست، که توسط تیم حرفه ای انجام میشود و حتی در استراتژی نحوه طراحی و زمان طراحی تراکت مشاوره رایگان به مشتریان میدهیم تا نتیجه بهتری از این کار خود داشته باشند، برای شروع از طریق راه ارتباطی به ما پیام دهید تا راهنمای شما در رشد کسب و کارتان باشیم.

تا 50 درصد تخفیف

از طراحی سایت تا گرافیک و تبلیغات و پاورپوینت و ورد و ده ها خدمات دیگر، توسط تیم حرفه ای و پشتیبانی کمتر از یک ساعت! بهترین خدمات را برای شما فراهم کرده ایم، پس بدون معطلی از خدمات حرفه ای لذت ببرید!
اعلانات
پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود