قوانین و مقررات

هدف گروه خدماتی پورعبداله، ارائه جدیدترین خدمات فناوری اطلاعات، از طراحی سایت تا رشد پیج و رفع مشکلات هست، که توسط تیم حرفه ای و پشتیبانی سریع تلاش میکنیم با کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمات باعث رضایت مشتریان عزیز شویم. برای ارتباط با ما و استفاده از مشاوره رایگان میتوانید از راه های ارتباطی استفاده کنید.

نحوه ثبت سفارش و توضیحات

قوانین و مقررات

1.در سفارشاتی مانند طراحی سایت، گرافیک، خدمات آفیس و سفارشاتی که مخاطب دوست دارد ظاهر طبق سلیقه آن باشد، لازم است قبل از ثبت سفارش نمونه هایی که مد نظر دارد را ارسال کند، و یا از بین نمونه های پیشنهادی ما انتخاب کند تا طراحی نزدیک به سلیقه کارفرما باشد.

2.حداکثر تعداد ویرایش دو بار میباشد، ویرایشات جزئی و اشتباهات نوشتاری توسط ما انجام میشود، کارفرما باید بعد از مشاهده فایل و یا سایت لیست تغییرات را بدون تغییرات اساسی(تغییراتی که طرح قبلی کامل از بین برود) برای ما ارسال کند. تا انجام شود.

3.اضافه کردن هر گونه امکانات و ویزگی و فایل جدید نیازمند ثبت سفارش جدید و پرداخت هزینه مجزا میباشد.

4.مدت زمان پشتیبانی و قبول ویرایشات یک هفته میباشد، بعد از اتمام این زمان امکان ویرایش وجود ندارد مگر در برخی موارد خاص طبق صلاح دید اعضای همکار، همچنین امکان تمدید پشتیبانی و امکان انجام تغییرات با پرداخت هزینه قابل انجام است.

5.اگر اطلاعات به اشتباه توسط کارفرما ارسال شود، و بعدا بخواهد آن را تغییر دهد، یا باید توسط خود شخص تغییرات انجام شود، یا با پرداخت هزینه توسط تیم ما انجام شود.

6.اگر سفارشی لغو شود مبلغ فقط به همان کارتی پرداخت میشود که واریزی انجام شده است، نکات لغو سفارش در بخش های بعدی ذکر شده است.

7.برخی از خدمات که خلاف قوانین هست، توسط تیم ما انجام نمیشود، و هر گونه اصرار و مزاحمت برای انجام باعث مسدودی راه ارتباطی با پشتیبانان ما شود و یا بصورت قانونی اقدام به پیگیری میشود.

1.در صورت لغو قرارداد توسط کارفرما در ابتدای کار 15 درصد از مبلغ قرارداد کسر میشود و در صورت لغو در وسط کار 50 درصد مبلغ کسر میشود. و اگر در انتهای کار لغو شود کل مبلغ کسر میشود.

2.کارفرما باید در ابتدای کار تمام مستندات را در اختیار مجری قرار دهد و همچنین نمیتواند در وسط کار به پروژه چیزی اضافه کند مگر با پرداخت هزینه و هماهنگی

3.نگهداری از رمز عبور و اطلاعات پروژه بعد از پایان کار یا بعد از لغو قرارداد بر عهده کارفرما میباشد. و مشکلات احتمالی بر عهده کارفرما میباشد

4.در صورت بی احترامی  یا عدم صداقت کارفرما، مجری میتواند قرارداد را لغو و هزینه های صورت گرفته شده + 20 درصد از مبلغ پروژه را از کارفرما بگیرد

1.درصورت لغو قرار داد توسط مجری باید درصدی نسبت به زمان جریمه توسط مجری به کارفرما پرداخت شود.

2.در صورت بی احترامی و عدم صداقت مجری در کار، کارفرما میتواند قرارداد را لغو کند. و مجری باید تمام مبلیغ قرارداد را بازگرداند

3.در صورت تاخیر مجری برای تاخیر در تحویل پروژه موظف است به ازای هر روز تاخیر یک درصد از مبلغ قرارداد را به کارفرما بازگرداند.

4.مجری باید پروژه را طبق خواسته کارفرما انجام دهد و اجازه اضافه کردن یا کم کردن چیزی از پروژه را ندارد مگر با هماهنگی کارفرما

گروه فناوری اطلاعات پورعبداله تلاش میکند تا در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان و پیگیری های سفارشات باشد. زمان پاسخگویی کمتر از1 هست، ولی ممکن است گاهی بخاطر حجم پیام ها تا 72 ساعت طول بکشد

در بعضی از سفارشات و قرارداد ها باید 50 درصد مبلغ در زمان عقد قرار داد پرداخت شود و 50 درصد در انتهای کار پرداخت شود. و در برخی قردادها باید کل مبلغ ابتدا پرداخت شود.

نهایت تلاش ما لذت مشتریان از کیفیت خدمات و پشتیبانی سریع هست، اگر در روند پاسخگویی یا تحویل پروژه تاخیری به وجود بیاید، سعی میکنیم رضایت مشتریان را جلب کنیم و تخفیف و خدمات ویژه ای در نظر بگیریم.

قوانین و مقررات هر سه ماه یکبار(گاهی بصورت ماهانه) آپدیت میشود، کاربران میتوانند هر بار تغییرات قراردادها و شرایط جدید را مطالعه کنند.

آخرین تغییرات: 1 اردیبهشت 1403

اعلانات
پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود

توضیحات

مشتریان عزیز، مشاوره و سفارش فقط از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت انجام میشود، شما میتوانید با کلیک روی دکمه پشتیبانی با ما در ارتباط باشید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده و اطلاعات بیشتر درباره ما از دکمه های زیر استفاده کنید

پشتیبانی سریع

فعلا فقط از طریق تلگرام انجام میشود